Без категорії

Прикарпатське дербі без переможця

Микола Волков Втретє в рамках Першої ліги відбувся матч прикарпатського дербі. Минулого сезону матчі між «Прикарпаттям» та «Енергетиком» закінчувались нічиєю 2:2 та перемогою франківців 2:1. Цього разу «Енергетик», програючи по ходу гри, таки спромігся врятувати матч і відібрати два очки в «Прикарпаття».

Гра розпочалась доволі активно. Вже з перших хвилин стало очевидно, що «Енергетик» краще налаштувався на гру. Бурштинці пресингували по всьому периметру поля, не даючи господарям поля часу на початок комбінацій.

Перший стовідсотковий момент був теж у гостей. Оборона «Прикарпаття» була розрізана прострілом від лицьової лінії поля, але м’яч після удару нападника «помаранчевих» просвистів над поперечиною.

«Прикарпаття» відповіло двома атаками, які теж трохи не стали результативними, проте в обох випадках на виручку гостям прийшла стійка воріт.

З двома нулями на табло команди пішли на перерву. З початку другого тайму ініціативу захопило «Прикарпаття». На 48 хвилині після подачі штрафного та безладу у штрафному майданчику «Енергетика» спритнішим виявився Ігор Худоб’як, який відправив шкіряного у нижній кут воріт — 1:0.

За декілька хвилин господарі знову пробивали штрафний, Хомин парирував, але не зафіксував м’яч, на добиванні знову був Худоб’як, але поцілив у перекладину!

Після такого активного старту команди поступово заспокоїлись. Гра проходила в середині поля, без особливих загострень. У «Прикарпаття» в атаці першу скрипку грав все той же дев’ятий номер Худоб’як.

«Енергетик» пішов ва-банк і майже всім складом відправився на штурм воріт «Прикарпаття». В останні хвилини господарі могли неодноразово ловити «енергетиків» на контратаках, проте ці випади закінчувалися невдало ще на початковій стадії. Назрівав гол…

На другій доданій хвилині «Енергетик» заробив кутовий. Після подачі вище всіх у штрафному майданчику «злетів» Роман Бачкур і відправив м’яч над Іваном Локатирем під перекладину — 1:1. Радості вболівальників з Бурштина не було меж, не меншим було розчарування шанувальників «Прикарпаття», бо арбітр майже одразу дав фінальний свисток…

Після цього туру франківці займають дев’яте місце, а «Енергетик» — останнє, 18?те.

Результати туру: Динамо-2 — ІгроСервіс 3:1, Закарпаття — Волинь 2:0, Оболонь — Олександрія 4:3, Фенікс-Іллічовець — Геліос 2:3, Княжа — Дністер 0:2, Комунальник — Севастополь 2:6, Прикарпаття — Енергетик 1:1, Нафтовик-Укрнафта — Кримтеплиця 1:0, Десна — Сталь 2:1,