Без категорії

Назустріч дітям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наприкінці березня в Івано-Франківську відбувся IV Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії». Започаткований три роки тому проект стартував у Криму. Нині масштаби фестивалю розширилися. Щоб виявити обдарованих дітей соціально-незахищеної категорії – вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів – його організатори побували вже у семи містах України.

Для дітей, позбавлених батьківського піклування, – це один із небагатьох шансів бути почутими і вголос заявити про себе та свою мрію. Такий фестиваль може стати для дитини можливістю реалізувати творчий потенціал, повірити у власні сили, вважають організатори. Адже залишені діти – це залишені старі люди.

Також міжнародна громадська організація «Назустріч мрії» та благодійна організація «Погляд» закликають усіх, хто хоче долучитися до підтримки талановитих дітей, стати учасником програми «Стань хрещеним».

На відбірковому турі в Івано-Франківську під гаслом «Запали мрію» 70 учасників отримали можливість виступити на всеукраїнському фестивалі у Києві. Він відбудеться наприкінці травня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.