Без категорії

Місто створює дешеві аптеки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На минулому тижні Івано-Франківський міськвиконком нарешті прийняв рішення про створення комунальних аптек. Говорили про це цілий рік, вирішували, як його втілити в життя. Отже, щоби зробити ліки доступнішими для іванофранківців, вирішили створити комунальне підприємство «Івано-Франківська лікарняна аптека». Статутний фонд — 250 тис. грн., кошти підуть на закупівлю ліків для першого разу. Далі — ставитимуть незначну націнку. «При рентабельності 3-5 %, — каже головний лікар міста Тарас Масляк, — аптека буде сама себе окуповувати».

До речі, медики планують продавати ліки виключно за рецептами. Щоб уникнути спекуляції. В обласному центрі є 11 міських медичних установ. Поки що поставлять тільки чотири-п’ять кіосків, проте буде можливість за потребою збільшити їхню кількість. У кіосках працюватиме 16 працівників, фонд їхньої річної заробітної плати — майже 205 тис. грн.

Заступник мера Ярослав Яцишин на виконкомі поцікавився, хто відповідатиме у разі виникнення заборгованості по зарплаті. «Це — доля всіх комунальних підприємств», — пояснив він свою цікавість. Проте Тарас Масляк запевнив, що вони робитимуть усе можливе, аби заклад працював нормально.

Наразі рішення ще має опрацьовуватися на двох комісіях міської ради: з питань охорони здоров’я та бюджетній. Далі — його має затвердити сесія.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.