«Кубок Галичини» залишився у Франківську

Микола волков Вперше в історії відкритого турніру «Кубок Галичини», котрий до цього традиційно відбувався під час міжсезоння на позаміській базі львівського ТВД у Малечковичах, цьогоріч матчі турніру пройшли в Івано-Франківську під час паузи в чемпіонаті України паралельно з поєдинками чемпіонату Світу в Бразилії, повідомляє прес?служба «Урагану».

Новий паркет у місцевому коледжі фізвиховання впродовж чотирьох днів мали можливість випробувати усі шість учасників турніру. В завершальний день змагань першими на майданчик вийшли дніпропетровський «Будівел-ВВ» та МФК «Рівне».

Основний час матчу за п’яте місце переможця не виявив (4:4), тому командам одразу довелось пробивати післяматчеві пенальті, де влучнішими виявились досвідченіші гравці з Дніпропетровська — 4:2.
Фінал «Кубка Галичини-2008» виявився по?справжньому бойовим. Незважаючи на те, що у першому таймі у воротах Мельника побувало два м’ячі, по перерві іванофранківці в основному відбивались і одного разу таки пропустили, коли помилкою Оліщука сповна скористався Чеботарьов.

В цілому, у фіналі видалась рівна гра двох рівних команд, у якій більше пощастило господарям. Хоча все могло завершитись і по?інакшому, якби Кіндій за 4,19 до фінальної сирени реалізував 10?метровий. У завершальні хвилини блискуче зіграв Іжаковський, завдячуючи якому «ураганівці» і вирвали мінімальну перемогу — 2:1.