Майонез. Один із найнебезпечніших продуктів, якщо стає причиною отруєння. Закритим може зберігатися багато днів, але якщо заправити ним салат, то вже через 6 год. він – непридатний до споживання.Йогурт. Без холоду псується за 4‑6 год. Запідозрити можна по рельєфкришці (якщо йогурт у м’якій упаковці) і незвичному смакові. Отже, якщо немає змоги зберігати йогурт у холоді, на відпочинку краще обійтися без нього, або з’їдати його максимум через 3 год. після того, як вийняли з холодильника.
Котлети, шинка, риба. Зберігаються від 8 до 12 год. Якщо їдете на природу вдень, то на завтра ці продукти не залишайте – з’їдайте ввечері.
Ковбаси. Сирокопчена може зберігатися кілька діб, варена – добу. Можуть стати джерелом розладів. На відпочинок можна брати лише сирокопчену.
Яйця. Зберігаються до шести днів. Але якщо в них є тріщина, то не довше доби. Інакше можуть стати джерелом як харчового розладу, так і токсикоінфекції.
Соки і компот. Зберігаються близько доби. Також можуть стати джерелом як простого розладу, так і харчової токсикоінфекції.
Тістечка з кремом. Зберігаються від 6 до 8 год. Можуть стати джерелом захворювання з особливо важким перебігом.
Консерви. Закриті можуть зберігатися від декількох місяців до кількох років. Але якщо банка здута, її вміст може викликати серйозне інфекційне захворювання.
Comments are closed.