Без категорії

Ірина Фаріон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього разу «Репортер» відзначив кандидата філологічних наук, члена політради ВО «Свобода» та депутата Львівської облради Ірину Фаріон. За дивну послідовність. Після того, як останні два тижні чи не вся Україна жваво обговорювала її поведінку у львівському дитсадку, багато в кого виникли запитання: як же вона це прокоментує? А дуже просто, пані навіть не виправдовувалися.

Фаріон говорила довго. Спершу казала про крах націонал‑демократії, про Віктора Януковича, рішення Європарламенту щодо Героя України Степана Бандери. А далі зупинилася на тому, що мова є центром будь-яких подій. У тому числі і політичних.

Потім Фаріон відзвітувала за те, що робить вона і «Свобода». Говорила про збір підписів, вуличні марші, видання книг і збільшення кількості годин української мови у «вишах». Говорила красиво, розумно, пафосно і багато. Надто багато – виглядало на емоційну лекцію.

Зрештою Ірина Фаріон зазначила, що їй неприємно обговорювати те, що про неї писали за останні два тижні. «Це буря у склянці води», – сказала вона. І пояснила: «Все, що відбувається у світі, є системним. І та подія у дитячому садочку – це не є якась точкова акція, це системні дії, які здійснює ВО «Свобода». Тільки колись цього не зауважували».

Тож, Фаріон вважає, що дитину треба вчити тоді, коли вона поперек лавки лежить, бо коли вона вже повздовж лавки ляже, то навчання ніякого не буде. Мовляв, вона знає, що нагинати можна тільки молоде дерево, а вчити мале. І такими є принципи народної педагогіки. Іншої ж вона не визнає.
Що ж, якщо ви досі називаєте своє маля, наприклад, Сашою, а не Олесем, то готуйтеся – до вас прийде Ірина Фаріон. І нагне усіх…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.