Ігри на виживання

Микола Волков Після нещодавньої очної зустрічі в Івано-Франківську місцеве «Прикарпаття» та «Енергетик» з Бурштина вже заочно продовжують змагатися між собою за прописку в Першій лізі.

Положення, коли «Прикарпаття» випереджало своїх земляків, трималося недовго. У двадцять шостому турі бурштинці відновили «статус кво».

У попередньому турі, що відбувся у четвер, 24?го квітня, обидві прикарпатські команди втратили очки, програвши своїм суперникам. «Прикарпаття» у гостях не змогло взяти гору над аутсайдером дніпродзержинською «Сталлю» (2:1), а «Енергетик» вдома програв лідеру першості маріупольському «Іллічівцю». Тому ситуація в турнірці залишалася все такою ж — «Прикарпаття» — шістнадцяте, «Енергетик» — на одне місце та одне очко позаду.

Позавчора ж, 29?го квітня, «Енергетик» порадував своїх шанувальників виїзною перемогою в Алчевську над місцевою «Сталлю». Рахунок зустрічі відкрили господарі, на вісімнадцятій хвилині це зробив Акименко. Черга «Енергетика» забивати прийшла у другій половині зустрічі. Спочатку на шістдесят шостій хвилині відзначився кращий бомбардир клубу Дмитро Гордієнко, а вирвав перемогу для своєї команди Ігор Мігалатюк за три хвилини до завершення основного часу.

У іншому матчі цього туру все складалося навпаки. «Прикарпаття» приймало вдома ФК «Львів», але цього разу розчарувало своїх уболівальників. Львів’яни почали забивати вже на другій хвилині. Це зробив Чепуренко. Вже на двадцять шостій хвилині рахунок подвоїв Баранець. А в другому таймі Чепуренко оформив дубль (52?а хвилина).

Розгром господарів довершив суддя, показавши на шістдесятій хвилині Новицькому червону картку і залишивши «Прикарпаття» у меншості.

В результаті положення в турнірній таблиці тепер схоже на те, що було перед прикарпатським дербі. «Енергетик» обігнав «Прикарпаття», і з двадцятьма вісьмома очками займає шістнадцяте місце. Іванофранківці відстають на два очки і займають сімнадцяту сходинку.

Четвертого травня відбудеться двадцять дев’ятий тур Першої ліги. «Прикарпаття» зустрінеться на виїзді з луцькою «Волинню», а «Енергетик» прийматиме вдома столичну «Оболонь».

Результати матчів 28?го туру: Кримтеплиця — Динамо-2?1:4, Іллічівець — Сталь (Д) 4:1, Сталь (А) — Енергетик 1:2, Оболонь — Геліос 2:0, Дніпро — ІгроСервіс 0:0, ЦСКА — Десна 1:3, Дністер — МФК Миколаїв 0:0, ПФК Севастополь — Волинь 1:1, Прикарпаття — ФК Львів 0:3, ПФК Олександрія — Фенікс-Іллічовець 2:0.