Без категорії

До останньої секунди

«Ураган» утретє здобув Кубок Галичини Микола Волков Попри те, що сезон у Вищій футзальній лізі України ще не почався, івано-франківський «Ураган» подарував шанувальникам футболу «5х5» чотири дні справжнього свята. У суботу, 29 серпня, завершився міжнародний товариський турнір «Кубок Галичини-2009». У драматичному фіналі проти «Урагану» вийшов львівський «ТВД».

Цей матч був повторенням фіналу минулорічного Кубку Галичини. Тоді теж переміг «Ураган», і львів’яни збиралися взяти реванш. За такі ігри люди й люблять футбол — напруга трималась до останньої секунди.

У першому таймі команди обмінялися двома влучними пострілами. На п’ятій хвилині рахунок відкрив Андрій Сімка. За три хвилини Олександр Маржановський подавав кутовий, м’яч зрикошетив від ноги Едуарда Кулика і залетів у ворота — 1:1.

На початку другого тайму Валентин Цвєлих, вийшовши сам на сам, холоднокровним більярдним пострілом поклав м’яча у кут львівських воріт. Та невдовзі «ТВД» після розіграшу стандарту встановив на табло дві двійки.

Раміс Мансуров пробив справа і м’яч від Юрія Хавера залетів у ворота — 3:2. До фінальної сирени залишалося трохи більше хвилини. Трибуни вирували. Здавалося б, перемога вже в руках, та «ТВД» вперто не хотів здаватись. На майданчику розігралась справжня спортивна баталія.

Гості випустили п’ятого польового. Блискавично вони реалізували більшість, коли забив Василь Денис — 3:3. На горизонті замайоріла перспектива додаткового овертайму, а далі й серії пенальті.

Та ось «Ураган» заробляє право на аут зліва. На табло — 13,7 секун-ди до сирени. Тренер господарів Сергій Гупаленко бере тайм-аут. Після наради Роман Ярий парашутом накинув м’яча Валентину Цвєлих, той пробив — Олег Чеботарьов парирував прямо на Євгена Валенка, який не промахнувся — 4:3, всього за три секунди! І це був ще не кінець. Львів’яни за секунду до кінця тайму ледь не забили, але на висоті був Владислав Корнєєв.

У підсумку — третій Кубок Галичини для «Урагану». Наставник івано-франківців Сергій Гупаленко після фіналу по свіжих емоціях розповів, що задоволений командою. Особливе враження на тренера справила четвірка Пилипіва, Мансурова, Кулика та Сімки. Щодо третього воротаря «Урагану», Роберта Бояркіна, який з’явився було у складі команди у програмці турніру, Гупаленко розповів, що з ним так і не вдалося домовитися, тому команда все ще в пошуку третього кіпера.