Без категорії

До медалей ще далеко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Ванкувері тривають зимові Олімпійські ігри. Українська збірна поки що не хапає зірок з неба. Станом на вівторок найкращим результатом наших співвітчизників стало п’яте місце Андрія Дериземлі у спринтерській гонці на 10 км серед біатлоністів.

Із прикарпатських спортсменів у змагання вступили троє – стрибуни з трампліна Володимир Бощук, Олександр Лазарович та лижник Роман Лейбюк. Для Бощука та Лазаровича все почалося ще до офіційної церемонії відкриття ігор у п’ятницю, 12 лютого.

У змаганнях на малому трамп-ліні (HS106) вони спершу мали пройти кваліфікацію. Бощук, стрибнувши на 99 метрів, пройшов у перший раунд фіналів, а от Лазаровичу (90,5 м) не вистачило кількох метрів.

Успіх Бощука у кваліфікації обернувся відвертим розчаруванням наступного дня. Для участі у фінальній спробі, коли мала вирішуватися доля медалей, наш спортсмен повинен був потрапити у 30 кращих за підсумками першого раунду. Натомість, він стрибнув лише на 87,5 м, набрав-ши у cумі 91,5 балів. Наступним змаганням для них стане кваліфікація на великому трампліні.

У понеділок досвідчений лижник Роман Лейбюк стартував під 55‑м номером у чоловічій гонці на 15 км. Та зі своїм колегою по збірній, Олександром Пуцком, він не увійшов навіть до 60 сильніших. Спортсмени зайняли 61‑е та 62‑е місця.

У суботу, 20 лютого, у зма-гання вступить найбільша надія Прикарпаття – Надія Діденко, яка досить успішно виступає в акробатичному фрістайлі. Того дня відбудеться кваліфікація в жіночій акробатиці.

Найпізніше серед олімпійської п’ятірки Прикарпаття свої виступи на зимових іграх почне наймолодший член нашої збірної – 20‑річна Богдана Мацьоцька. У середу, 24 лютого, вона візьме участь у першій спробі жіночого слалому-гіганту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.