Гроші Туризм

Прикарпаття – у п’ятірці найбільш відвідуваних областей у 2021

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Державне агентство розвитку туризму України оприлюднило результати дослідження внутрішнього туризму у 2021 році.

Прикарпаття увійшло до п’ятірки найбільш популярних та найбільш відвідуваних туристичних напрямків України, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської ОДА.

Прикарпаття новини Івано-Франківська

Учасники опитування, які подорожували Україною у 2021 році, найчастіше відвідували Одеську, Львівську, Київ, Івано-Франківську та Закарпатську області. Респонденти, які описували до п’яти поїздок країною за минулий рік, теж найчастіше відвідували ці області.

Що стосується населених пунктів, то найчастіше це були Одеса, Київ, Львів, Буковель. Івано-Франківськ і Яремче зайняли сьоме і дев’яте місця відповідно.

Під час останньої подорожі Україною у минулому році респонденти порівняно частіше відвідували Одеську, Львівську, Київ, Івано-Франківську та Закарпатську області. Трьома найбільш згадуваними населеними пунктами, які опитані відвідували під час останньої подорожі Україною, були Київ, Одеса та Львів. Прикарпатські напрямки – Яремче, Буковель, Івано-Франківськ – на четвертому місці разом із приморськими курортами Залізний Порт, Кирилівка, Затока.

Жителі західних областей та Києва дещо частіше згадують Одеську, Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську області, як такі, що вони відвідали у 2021 році. Натомість на Сході та Півдні країни трохи частіше називають таким місцем столицю.

Абсолютна більшість респондентів називають метою подорожей країною – відпустку, дозвілля та відпочинок. Середня тривалість подорожей становить 3-4 дні.

Середні витрати українців на подорож у межах країни – 6000 гривень. Найдовші поїздки – подорожі в області, де є морські узбережжя (Одеська, Запорізька, Херсонська). У цих регіонах туристи витрачають найбільше грошей. Зазвичай, дещо менш тривалі подорожі, але в яких туристи витрачають порівняно більші суми, це мандрівки до Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської областей, тобто в області, де є Карпатські гори.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.