Туризм

На Прикарпатті відкрили новий туристичний маршрут “Легенди Опілля”

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Прикарпатті з’явився новий туристичний маршрут “Легенди Опілля”. Він заснований на історико-культурній та природній спадщині Бурштинського Опілля.

У його межах можна прогулятись по релігійно-історичному центру “Гора над Дністром”, відвідати “Казкове подвір’я” та взяти участь участь у майстер-класі з виготовлення сирів, інформує відділ туризму ІФ ОДА, пише Репортер.

Протяжність маршруту – 10 км (селами Старий Мартинів, Новий Мартинів, Тенетники Бурштинської територіальної громади). Цей маршрут може бути як пішим, так і велосипедним чи автомобільним, йдеться на сайті Івано-Франківщина туристична.

Подорож розпочинається з релігійно-історичного центру “Гора над Дністром”. Окрім цілісної Хресної дороги з усіма стаціями та макетом Гробу Господнього, на території центру розміщено статуї зі Старого та Нового заповітів, закладено Біблійний сад едемських дерев та кущів.

Далі туристи відвідають тунель біля руїн давнього замку у селі Новий Мартинів. А мандрівники з дітьми можуть заїхати до “Казкового подвір’я” в селі Тенетники, яке зробив місцевий столяр. Тут є будиночок Баби Яги, Змій Горинич, чудернацькі гойдалки.

Далі можна відвідати майстер-клас від коваля та завершити мандрівку дегустацією сирів на козиній фермі у селі Тенетники.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.