У рамках проєкту «HE-CROSS» на Прикарпатті оцифрували 50 об’єктів культурної спадщини.
Інформація про пам’ятки, які оцифрували, представлена у кількох форматах: фото, віртуальний тур, відео, лазерне сканування, йдеться на сайті Франківщина Туристична.
Результатом роботи команди учасників ґрантового проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» став ще один інформаційно-просвітницький, науково-практичний вебресурс для вивчення і популяризації об’єктів культурної спадщини Івано-Франківщини.
У результаті реалізації проєкту провели лазерне 3D-сканування 100 історико-культурних об’єктів на території Івано-Франківської області та Сучавського повіту. Його результати допоможуть у проведенні наукових досліджень і розробленні практичних рекомендацій щодо збереження, відновлення та охорони об’єктів історико-культурної спадщини. Інформаційні продукти розміщені на сайті hecross.net.
Читайте: Темна каплиця. На Прикарпатті чекають паломників до ще одної святині
Також у рамках проєкту оноволи приміщення геологічного музею Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
Крім цього, були проведені тренінги та ознайомлювальні двосторонні візити. Їх провели для представників туристичних фірм, туристично-інформаційних центрів, громадських організацій, студентів, виготовлені промоційні відеоролики, публікації англійською, румунською та українською мовами тощо.
Результати проєкту можуть бути використані музеями, органами державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, туристичних фірм для популяризації, дослідження стану, відновлення, благоустрою, розвитку інфраструктури об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території.
Comments are closed.