Соціум Туризм

На Долинщині презентували новий веломаршрут

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 10 грудня, відбулась презентація культурно-туристичного веломаршруту «Дикий Шлях до музею Івана Франка у Лолині». Він проходить території Долинської та Вигодської територіальних громад.

Веломаршрут Долина-Грабів-Лолин  має протяжність 19,6 км, пише Репортер з посиланням на відділ інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Долинської міської ради.

Як повідомляють у міськраді, обидві громади мають значні перспективи для розвитку велоінфраструктури. Але досі туристи тут влаштовували лише транзитні зупинки, а потім продовжують маршрут до міста Яремче, або Міжгір’я. Через відсутність промаркованих в та відповідно облаштованих веломаршрутів втрачається попит на відвідування цікавих локацій, які є в Долині та Вигоді.

“Створення веломаршруту – це переваги для росту інфраструктурної складової, збільшення відвідування місцевих локацій, що дасть поштовх для розвитку місцевого місцевого бізнесу”, – каже заступник міського голови Віктор Громиш.

Долина і Вигода є партнерами асоціації “Бойківське коло”. Тож вона буде сприяти промоції та популяризації створеного веломаршруту на платформі YouTube та у соціальних мережах.

Проєкт реалізували в рамках Конкурсу студентських туристичних стартапів. Його фінансувало управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, за сприяння Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Долинської міської та Вигодської селищної рад.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.