Туризм

Музикант Євген Філатов показав, як звучать Карпати (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Музикант і композитор Євген Філатов (The Maneken, Onuka) збирає звуки українських міст і створює з них мелодію. Це онлайн-демонстрація магії народження композиції з рандомних звуків у виконанні Євгена Філатова. Кожен з унікальних музичних треків Філатов створюється на очах у глядачів і завершує кожну програму. Третя серія — про Карпати, пише Репортер.

Авторами проєкту є творче подружжя Синельникових, а ведучим — композитор Євген Філатов, який знайшов звучання та написав мелодії для шести українських міст. У першому та другому епізодах вони розповідали про звуки Чернігова і Одеси.

У програмі про Карпати Філатов показує, якими звуками багатий Верховинський ліс. Він відвідав лісове господарство і знайшов тут унікальний звук, який став бітом композиції. Це — звук падіння дерева.

Щоб відтворити звук збирання грибів Євген Філатов відправився з місцевим грибарем Юрієм Соломченком на пошуки грибів.

Також ведучий відвідав господарів гуцульського культурно-мистецького візит-центру родини Романюків. Василь та його дружина Параска розповіли та продемонстрували те, як колись закохані між собою спілкувались без телефонів – “егоканням”.

А на полонині Євген Філатов записав звук дзвіночків овечої отари, що є символом цього регіону. Вони теж увійшли до унікальної композиції Карпат. Щоби записати звуки народних інструментів він відвідав хату-музей «У трембітаря» та побував в гостях у гуцульського майстра Михайла Тафійчука, який з шести років виготовляє музичні інструменти.

На завершення експедиції знімальна група завітала на Закарпаття, де Євген Філатов зустрівся із режисером Аланом Бадоєвим та співачкою Аліною Паш. Аліна радо поділилась власними думками стосовно ситуації з екологією Карпат та допомогла у записі останнього елементу мелодіїю

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.