Статті

Гороскоп-2023. Кролик любить ініціативних

Google+PinterestLinkedInTumblr

Покровителем прийдешнього року буде Чорний Водяний Кролик (Кіт). Українцям Кролик принесе перемогу у війні з росією, а також довгоочікуваний мир. Адже ця тварина любить тих, хто знає, чого хоче і не сидить склавши руки.

Можна розраховувати і на покращення матеріального становища: Кролик любить комфорт, затишок та добробут. І найчастіше він досягає бажаного, пише Репортер.

Гороскоп-2023. Кролик любить ініціативних
Кролик любить комфорт, затишок та добробут

Овен

Самотнім Овенам романтичний Кролик готує щось особливе

Для Овенів 2023 рік є завершальним етапом попередніх трьох років – це час пожинати плоди своєї діяльності. Представники знака, які викладалися на повну у попередні роки, збиратимуть лаври і почесті. А ось тим, хто в період з 2020 по 2022 рік так і не зміг знайти твердий ґрунт під ногами, доведеться свій авторитет заробляти. Але Кролик прихильний, тому в кінці року на вас чекає нагорода.

Самотнім Овенам романтичний Кролик готує щось особливе. Буде багато спонтанних знайомств, тому дивіться широко розкритими очима – справжня любов може увірватися у ваше життя випадково. Якщо ви тільки недавно вступили у стосунки – чекайте бурхливого розвитку роману. Овенів, які перебувають у стосунках, чекає безліч конфліктних ситуацій на початку року. Зірки рекомендують не робити з мухи слона та йти на компроміси, навіть якщо ви вважаєте, що правда на вашому боці.

У першій половині року можливі часті стреси, тому незайвим буде навчитися боротися з ними, наприклад, освоїти медитацію або дихальні практики. У другій половині року хронічні захворювання нагадають про себе, тому заздалегідь заплануйте профілактичний огляд у лікаря.

Телець

Тельці у 2023 році можуть зіткнутися зі змінами та необхідністю прийняття важливих рішень. У кар’єрному плані з’являться гарні перспективи, головне не проґавити їх. У першій половині року виникнуть позитивні передумови реалізації нових проектів і давно запланованих справ. Проте, слід відповідально поставитися до витрат і уникати непотрібних ризиків. Ймовірно у ваше життя повернуться люди, з якими ви дуже давно не бачилися.

Рік стане доленосним для самотніх Тельців, які знайдуть собі пару. Однак представникам, які прагнуть створити сім’ю, варто бути уважними і не тиснути на другу половинку з одруженням, щоб потім вам це все не вийшло боком. Тим, хто вже перебуває в шлюбі, краще бути обережнішими з новими знайомствами, є ймовірність, що це може викликати невдоволення партнера.

У плані здоров’я рік буде сприятливим. Незначні нездужання можуть виявитися в осінній сезон. Для підтримки гарного самопочуття, впродовж року варто приділити увагу спорту та творчій самореалізації. Водночас варто уникати стресів та виключити надмірні фізичні навантаження.

Близнюки

У 2023 році Близнюки зможуть суттєво просунутися кар’єрними сходами, багато хто отримає додатковий дохід. Рік буде сприятливим для встановлення нових, серйозних цілей на майбутнє. Практично всі нові починання будуть успішними, а всі можливі невдачі та перешкоди – це реальна необхідність, щоб знак став сильнішим та впевненішим у собі.

На любовній ниві у Близнюків також усе буде чудово. Однак не рекомендується з головою кидатися у вир нових любовних відносин, краще придивитися до партнера, оцінити перспективи і можливості, що відкриваються. Близнюкам, які вже перебувають у стосунках, рік підготує безліч сюрпризів від другої половинки. Ви будете оповиті турботою, увагою та любов’ю.

Здоров’я у майбутньому році вас не підведе ─ ні серйозних травм, ні важких захворювань не буде. Стабільність ─ найкраще слово, яким можна описати ваш стан здоров’я в 2023 році. Рік Кролика відмінно підходить для того, щоб зайнятися своїм зовнішнім виглядом ─ підкоригувати фігуру або змінити імідж. З самого початку року почніть зміцнювати імунітет. Від самолікування і «народної» медицини краще відмовитись.

Рак

Ракам астрологи рекомендують дещо збавити оберти й отримувати втіху від життя. В новому році потрібно більше часу присвятити собі. Повірте, вам потрібен баланс між роботою й відпочинком, навіть якщо ви почуваєтеся безупинною й безперебійною машиною з виконання різноманітних завдань. Усі знають, які ви моторні. Одначе потрібно сповільнитися – це головна порада на рік.

Вільні Раки зустрінуть потенційного супутника життя. Найкращі періоди для знайомств і залицянь – з лютого по квітень, а також з жовтня по грудень. Ракам, чиї стосунки тривають давно, астрологи прогнозують зміцнення почуттів. Чоловікам рекомендують бути рішучішими. Якщо ви переконані, що поряд з вами – «саме та» людина, негайно освідчуйтеся. Шлюби, зареєстровані в рік Кролика, мають тішити своєю міцністю. У сімейних Раків буде легкий і стабільний рік. Не виключено, що цього року ви полюбите одне одного ще дужче.

Енергетичний бум, який ви будете переживати, може вам нашкодити. Саме тому космічні об’єкти наполягають: вам необхідно сповільнитися, дихати глибше й спокійніше. Найліпше це робити на природі. Хронічний стрес – ваш найлютіший ворог. Він може призвести до значних порушень сну й вигоряння. Прислухайтеся до свого організму ─ і він вам подякує.

Лев

Леви проявлять себе у 2023 році як ніколи. На них чекає безліч можливостей, зростання доходів та кар’єрний зліт. Проте представникам знака варто сфокусуватися на одиночній роботі: ставити собі не дуже багато завдань, але цілі, що явно досяжні. Доведеться навчитися розумно розпоряджатися грошима і складати план витрат, та призвичаїтися до того, що щось іде не за планом, якщо хочете зберегти свій фінансовий ресурс і стабільність.

Зверніть увагу на осіб зі свого оточення. Серед них може бути супутник(ця) вашого життя. Взагалі рік буде сприятливий для одруження та розширення сім’ї. Шлюби, укладені в рік Кролика, міцні та надійні. Для сімейних Левів у пріоритеті буде спокій партнера. Більше проводьте час за розмовами, щоб уникнути суперечок та конфліктів.

У новому році варто зберігати свої сили й енергію. Якщо ви будете й надалі їх розплескувати – не забариться знесилення і навіть апатія. А от що точно не варто накопичувати в собі – так це емоції. Відволіктися від проблем допоможе спорт і хобі. Якщо ви ведете активний спосіб життя і достатньо відпочиваєте, ви не повинні мати будь-яких проблем зі своїм здоров’ям.

Діва

У 2023 році Діві не рекомендується ризикувати грошима, вкладаючи в нові проєкти. Якщо Діві обіцяють швидкий прибуток, то очікування, з великою ймовірністю, не виправдаються. Поїздки і подорожі підуть на благо Діві, даруючи не тільки приємні враження, а й посилюючи активність. Загалом справи будуть йти добре, і Діва почуватиметься чудово і в фізичному, і в емоційному плані.

Діви, які не перебувають у стосунках, можуть раптом почати роман із кимось із найближчого дружнього оточення. Не виключені і приголомшливі службові романи. Будуть прекрасні перспективи для серйозних стосунків. Сімейні Діви повернуться до так званого цукерково-букетного періоду і весь рік будуть занурені у романтичні стосунки.

Щодо стану здоров’я, то причиною його погіршення в 2023 році може стати лише малорухливий спосіб життя або перевтома на роботі. Це може спровокувати застійні явища в організмі. І лікуванням тут будуть не ліки, а зміна своїх життєвих звичок, прогулянки на природі, правильне харчування, відмова від шкідливих звичок. Слід приділяти достатню увагу турботі про своє тіло: не нехтувати процедурами по догляду за ним.

Терези

2023 рік для Терезів стане періодом спілкування, поїздок і ділової активності. Чимало Терезів почнуть власну справу, яка стане наслідком накопиченого досвіду і матеріальних ресурсів. Не можна сказати, що успіх буде швидким і приголомшливим – перші результати будуть скромними, але в другій половині року Кролик порадує перспективами.

Сімейне життя буде майже повністю залежати від самих Терезів. Ті представники знака, які будуть зберігати конфліктну поведінку, пред’являти претензії і ревнувати, ризикують уже в середині року створити серйозну кризу у відносинах із партнером із непередбачуваним результатом. Це стосується і тих Терезів, які ще не оформили стосунки офіційно.

Що стосується здоров’я, то до кінця 2023 року про себе може дати знати нервове виснаження. Аби цього уникнути, варто лише почати висипатися і займатися спортом, а також збалансувати харчування. Протягом року є ризик отримати травму голови. Особливо несприятливий період – весняний коридор затемнень між 20 квітня і 5 травня.

Скорпіон

Багатьом неодруженим Скорпіонам Кролик принесе заручини, весілля, народження дітей

Скорпіону 2023 рік принесе надихаючі перспективи. Деякі Скорпіони вирішать змінити роботу, вийти зі звичного соціального контексту в спробі знайти себе в чомусь новому, і це буде виправдано. Скорпіону можна ризикувати цього року – успіх буде практично стовідсотковий.

В особистому житті на Скорпіона чекає виконання всіх бажань, обмін взаємними почуттями. Багатьом неодруженим представникам цього знака Кролик принесе заручини, весілля, народження дітей. А сімейні Скорпіони, швидше за все, будуть переживати чергову кризу в шлюбі, відчуваючи втрату ентузіазму і натхнення у стосунках. Кінцевий підсумок взаємин буде залежати в рівній мірі від обох людей – як від самих Скорпіонів, так і від їхніх партнерів по шлюбу.

Стрес, професійне вигоряння й недуги нервової системи – усе це може з’явитися в медкартці представників знака. Ось чому так важливо відшукати баланс між працею й відпочинком. Постарайтеся перемикатися на щось приємне. Гуляйте в парку, купайтеся, займіться гімнастикою. Дуже важливо в 2023-му дбати про свої суглоби й хребет. Якщо є метеозалежність, то потрібно бути обережними.

Стрілець

Кролик подбає про те, щоб Стрільці не хвилювалися про здоров'я

Представники знака дізнаються, що таке справжній успіх. Особливо це стосуватиметься кар’єри. Готуйтеся до неймовірних перспектив. Вас поважатимуть ще більше, авторитет зростатиме весь рік. Але не старайтеся сподобатися всім. Дехто може це сприйняти за підлабузництво. Та й заздрісники нікуди не подінуться. Пам’ятайте про це й подбайте про превентивні заходи.

Стрільцям рекомендується взяти паузу в особистому житті та поглянути на свої стосунки зі сторони, проаналізувати, зробити висновки та розставити все по поличках. Пам’ятайте, іноді дуже корисно відпочити на деякий час один від одного, щоб запустити свої почуття заново, щоб вони спалахнули, як вперше. Одруженим Стрільцям варто дати своєму партнеру трохи свободи. Навчіться довіряти другій половинці.

Кролик подбає про те, щоб Стрільці не хвилювалися про здоров’я. Єдине, що може їх потурбувати – побутовий травматизм. Тому варто дотримуватися техніки безпеки, скажімо, під час ремонту. Загалом рік буде енергійним й оптимістичним.

Козеріг

Козероги в майбутньому році отримають багато можливостей для розвитку. Головне, чому варто навчитися ─ тримати емоції під контролем і не боятися брати на себе відповідальність. Початок року буде дуже розміреним, а в роботі буде застій ─ але тільки до лютого. Потім роботи стане в рази більше, але це, на жаль, ніяк не позначиться на грошах. Не падайте духом: вже до літа ваші терпіння і працьовитість будуть щедро винагородженні.

Стабільність і спокій ─ два слова, якими можна описати ситуацію на амурному фронті. Якщо ви самотні, то не поспішайте заводити стосунки ─ подумайте про себе. Якщо вам все ж самотньо і ви хочете знайти любов, то не сидіть склавши руки ─ ходіть в театри і кіно, реєструйтеся на сайтах знайомств і тоді удача вам посміхнеться. Сімейним Козерогам варто бути терплячішими і податливішими ─ не «тягніть ковдру на себе», а враховуйте інтереси партнера. Можливі появи колишніх на горизонті, тому перш, ніж кидатися у вир з головою, подумайте чи варта хвилинна пристрасть ваших теперішніх стосунків.

Ментальне здоров’я ─ те, на що варто звернути свою пильну увагу земним Козерогам. Займайтеся йогою, практикуйте медитації, частіше виїжджайте на природу і будьте наодинці з собою. Через стрес на роботі і негаразди в житті можуть початися проблеми зі сном або загальне зниження імунітету.

Водолій

Кролик обіцяє Водоліям зміни в житті

Кролик обіцяє Водоліям зміни в житті. Ви нарешті розкриєте свій потенціал і визначитеся з планами на майбутнє. Більше того, в цьому році є шанс знайти роботу до душі. Причому це відбудеться зовсім випадково, завдяки новим знайомствам.

Варто подумати про майбутнє і почати відкладати частину доходів. Накопичення допоможуть почуватися більш впевнено у завтрашньому дні.

Любовні стосунки вимагатимуть зусиль з вашого боку. Астрологи рекомендують більше розмовляти з другою половинкою і обговорювати дійсно важливі справи, а не намагатися пустити все на самоплив, як люблять робити Водолії. Самотнім представникам знака астрологи рекомендують відкрити своє серце, не сумніватися і просто насолоджуватися спілкуванням, і тоді вам випаде шанс побудувати міцні і гармонійні відносини.

Займіться спортом, щоб зміцнити організм. Якщо знехтувати цією порадою, до кінця літа можливе загострення хронічних захворювань і зниження імунітет. Також під удар у 2023 році потрапляє шлунок, тому дотримуйтеся збалансованого раціону і відмовтеся від вживання великої кількості жирної і важкої їжі.

Риби

Цього року ви будете на підйомі, сповнені енергії та позитиву. Вам вдасться реалізувати більшість своїх ідей та досягти успіхів у роботі. Це, звичайно ж, відіб’ється на матеріальному благополуччі. Збільшити доходи допоможуть також родичі й друзі, тому зірки радять прислухатися до їхніх порад.

Прийдешній рік не буде пов’язаний з яскравими романтичними переживаннями та зустрічами. Ви інакше вибудуєте для себе пріоритети і в першу чергу приділите свою увагу роботі, кар’єрі, навчанню, займетеся саморозвитком, а не любовними інтрижками. Однак поява другої половинки все ж таки не виключена.

Для того, щоб у ваших стосунках панувала гармонія, не прагніть нав’язати свої правила партнеру, це може відштовхнути його.

Через велику кількість роботи періодично ви можете стикатися із втомою. У такі періоди вам потрібен повноцінний відпочинок. Під загрозу в 2023 році потрапляє ваш імунітет, тому астрологи рекомендують вжити профілактичні заходи – загартовувати організм, більше гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом і приймати вітамінні комплекси.

Читайте також: Церковний календар 2023: усі свята й пости у новому році

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.