Цього тижня «Репортер» відзначає івано-франківських патрульних, які потрапили в новини не лише на Прикарпатті. А все через рапорт на свого керівника Олега Костенка. Мовляв, їх змушують мити службові автівки, хоч є договір на обслуговування за бюджетні гроші – на 81,5 тис грн.
Під рапортом до головного патрульного України Євгенія Жукова підписалися 44 поліцейських. Зрада? А давайте розберемося.
Патрульні пояснюють, що не знали про закуплені послуги мийки й хімчистки автомобілів. Тому мили машини самі. А коли довідалися про тендер, то вирішили відстояти свої права.
За даними платформи ProZorro, у 2017 році столичний департамент патрульної поліції уклав для Франківська договір на 50 послуг хімчистки салону автомобілів з ФОП Тучак Володимир Дмитрович на 31250 грн. Відтак, одна хімчистка обходилась у 625 грн. У 2018 році замовили вже послуги мийки автомобілів та хімчистки салонів на 81,5 тис грн. Виконує їх той самий ФОП Тучак. У цьому договорі одна мийка коштує 138 грн, а хімчистка салонів зросла до 1082 грн. Відтак франківське управління патрульної поліції може дозволити собі 348 мийок і 31 хімчистку авто на рік – так написано в договорі.
До теми: Василь Гринишин, який видавав себе за співробітника СБУ, – людина тижня за версією “Репортера”
За інформацією прес-служби управління, наразі у них є 33 автомобілі. Тобто хімчисток на всіх не вистачить навіть по разу, а от помити машини вдасться 10 разів кожну – навіть не щомісяця…
Журналістам Слідства-інфо патрульний Микола, прізвища якого чомусь не вказують, нарікає, що після зміни всі миють автомобілі, адже незручно передавати брудну машину колегам. Після виснажливих чергувань патрульним це важко. І тут, очевидно, щось пішло не так. Але плюс у тому, що миють на території управління. Ще й скинулися на пилосос Karcher.
У прес-службі патрульної поліції пояснюють: наказу про миття автівок самостійно не було – це добра традиція самих патрульних. Їхній керівник Олег Костенко каже, що він цей процес не контролює – ніяких вказівок про миття не роздає, а всі акти виконаних робіт йдуть на столичний департамент, який і замовив послуги.
До теми: Михайло Смушак – людина тижня за версією “Репортера”
Тож наразі в управлінні триває перевірка, патрульні дають пояснення, а декотрі, за інформацією «Репортера», відмовляються від своїх свідчень.
Можна цю всю ситуацію списати на непорозуміння в колективі – пішли розмови, хтось обурився, за компанію підписали, може, й справді не до кінця розібрались. Але виглядає дивно…
А тепер можна зробити хитре обличчя і повідомити, що в редакції «Репортера» назріває бунт. Журналістки відмовляються мити власні чашки після кави, витирати порохи на робочих столах і протирати монітори комп’ютерів. Бо ж робота важка, часто невдячна, а ще частіше страшенно нервова. Та й узагалі з наближенням виборів усі стали якісь нервові. Це пройде.
І в нас є хороші новини – скоро весна.
Comments are closed.