Ворохтянка Жанна Глухова виборола 7 місце на Інтерконтинентальному Кубку зі стрибків на лижах з трампліна

16-річна ворохтянка Жанна Глухова виборола 7 місце на Інтерконтинентальному кубку зі стрибків на лижах з трампліна, який наразі триває в Норвегії. 7 позицію принесли Жанні стрибки на 80 м і 82.5 м. Спортсмени змагалися на нормальному трампліні HS98.  Про це повідомляє федерація лижного спорту України.

Жанна Глухова новини Івано-Франківська

Для 16-річної ворохтянки Жанни Глухової – це тільки другий змагальний сезон і поки краща позиція на стартах категорії FIS у професійній кар’єрі. Вітаємо з високим результатом на рейтингових змаганнях! – повідомляють у федерації.

Тетяна Пилипчук фінішувала 16, Дарина Ільчук – 25, Мар’яна Онуфрак – 26. Сьогодні, 17 грудня, спортсменки стартуватимуть вдруге.