У франківську стартує фінал Кубку міського голови та НФК “Ураган”, – переможців чекає немала нагорода

Вже у середу, 28 березня,франківські школярі визначать переможців “Золотої”, “Срібної” та “Бронзової ліги Укрексімбанку” сьомого шкільного турніру з футзалу. фінал

На кону кубки та головні грошові призи – 80 000, 25 000 та 15 000 гривень. фінал

У “Бронзовій лізі Укрексімбанку” до фіналу потрапили ЗШ №7 та Крихівецька школа, які мінімально обіграли своїх суперників – ЗШ №22 (2:1) та ЗШ №21 (2:1).

У “Срібній лізі” ЗШ №2 здобула “суху” перемогу – 3:0 в Української гімназії №1. Між СШ №1 та ЗШ №16  у першому таймі боротьба завершилась за нульової нічиєї, в другому – 1:1, тож фіналіста визначали у серії післяматчевих пенальті, де перемогла СШ №1 – 2:1.

У “Золотій лізі” спершу ЗШ №24 не встояла проти чинного чемпіона ЗШ №10 (7:1). Далі ЗШЛ №23 та СШ №11 намагалися пробитись до фіналу, але перший тайм звершився рахунком 0:0, а другий – 2:2. Тож знову довелося розігрувати серією пенальті, де з перевагою 3:1 сильнішою виявилася СШ №11.

У манежі Коледжу фізичного виховання (вул. Мазепи, 142а) 28 березня відбудуться вирішальні поєдинки.