У Франківську 22 школа перемогла на футбольному фестивалі до Дня фізкультури і спорту

Щорічно, у другу суботу вересня,  в Україні, в Івано-Франківську зокрема, відбулося відзначення Дня фізичної культури і спорту.

У заході взяли участь понад 300 дітей закладів дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти, пише прес-служба департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради.  У секціях СДЮСШОР №1, ДЮСШ № 2, 3 презентували показові виступи.

Також з нагоди Дня фізичної культури і спорту серед учнів навчальних закладів міста 8-9 вересня був проведений Футбольний фестиваль «Грають всі», місце для проведення якого надав стадіон «Хет-Трик Арена». У Фестивалі взяли участь 8 команд групи «С» (юнаки 15-16 років) та групи «F»(дівчата15-17років).

Призерами серед юнаків стали команди УГ №1 (ІІІ місце); ШГ №3 (ІІ місце), а перемогу здобули школярі ЗШ № 22 та серед дівчат – команда ЗШ № 28 (ІІІ місце). Кожна команда отримала заохочувальні призи: футбольні м’ячі, пам’ятні відзнаки, призери і переможці – медалі та кубок.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні