Відео Спорт

«Шахтар» обіграв «Базель» і вийшов у півфінал Ліги Європи (ВІДЕО)

«Шахтар» обіграв у чвертьфінальному матчі Ліги Європи «Базель» 4:1 і вийшов у півфінал турніру.

У півфіналі «Шахтар» зіграє з «Інтером», повідомляє Укрінформ.

Вирішальні матчі плей-офф єврокубків в цьому сезоні складаються з одного поєдинку на нейтральному полі. «Шахтар» і «Базель» зустрічалися в Гельзенкірхені. Український клуб вийшов вперед вже на 2-й хвилині. Відзначився Мораес.

Другий м’яч «Шахтаря» на рахунку Тайсона. Після перерви Алан Патрік реалізував пенальті. А в кінці матчу Додо і Ван Волфсвінкель встановили остаточний рахунок – 4:1 на користь «Шахтаря».

У півфіналах Ліги Європи «Інтер» зіграє з «Шахтарем», а «МЮ» – з «Севільєю». Півфінали зіграють 16-17 серпня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні