“Прикарпаття” вдруге обіграло “Буковину” у матчі чемпіонату України з футболу

14 жовтня на стадіоні “Рух” футбольний клуб «Прикарпаття» зіграв черговий матч чемпіонату України серед команд другої ліги. Цього разу суперником стала чернівецька “Буковина”.

10 вересня “Прикарпаття” вже грало з чернівчанами на їхньому полі, тоді наші команда виграла з рахунком 2:1. А сьогодні перший м’яч збили «буковинці» на 22 хвилині. Але тішилися не довго, бо вже через хвилину Ярослав Конкольняк зрівняв рахунок. Перший тайм завершився – 1:1, пише ГК.

На 63 хвилині Роман Дитко забив ще один гол у ворота буковинців, проте через кілька хвилин вони зрівняли рахунок до 2:2. А далі Ігор Худоб’як забив ще три голи. Тож прикарпатці знову обіграли буковинців, цього разу із рахунком 5:2.