Прикарпатські легкоатлети здобули медалі чемпіонату України серед юніорів

12-13 серпня на луцькому стадіоні “Авангард” відбувся чемпіонат України серед юніорів з легкої атлетики.

Прикарпатські спортсмени в командному заліку посіли 12-те місце та здобули медалі, пише Репортер з посиланням на sport.if.

Найкраще виступила Тетяна Харащук, яка здобула одразу дві медалі та 50 очок до командного заліку Івано-Франківщини. У перший день чемпіонату коломиянка перемогла в бігу на 400 метрів. А днем пізніше вихованка Коломийської КДЮСШ посіла третє місце в бігу на 200 метрів з результатом 25,27 секунд.

Валентина Косів в метанні молота здобула срібло, надіславши снаряд на відстань 46,98 метрів.

Читайте: Ультрамарафон: як пробігти 100 км і не зійти з розуму (ФОТО)

В бігу на 800 метрів бронзу здобула Дар’я Токарєва. А в естафеті 4 по 400 метрів серед юніорів Мар’ян Івасик, Анатолій Бублик, Віталій Клімчук та Денис Марчук посіли підсумкове 11-те місце.

В командному заліку чемпіонату перемогла Київщина, на другому місці Донецька область, на третьому – Черкаська область.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні