Відео Спорт

Прикарпатка Людмила Лузан із чемпіонату Європи привезла золото (ВІДЕО)

В італійському містечку Ауронцо-ді-Кадоре вихідними пройшов чемпіонат Європи з байдарки та каное серед молоді.

У змаганнях взяли участь троє прикарпатських спортсменів, повідомили на порталі SportIF.

Людмила Лузан у дисципліні каное-двійка на 500 метрів  в парі із Анастасією Четверіковою здобули бронзові медалі. Вони поступились переможцям (білоруській парі Макарченка/Клімова) майже на 5 секунд.

У дисципліні каное-одиночна на 500 метрів Лузан здобула золоту медаль із результатом 02:13.619.

Олег Зорій у змаганні серед юніорів каное-одиночка на 1000 метрів показав п’ятий результат (04:11.533) у півфіналі.

Ольга Крикун у фіналі каное-одиночна показала дев’ятий результат. У фіналі каное-двійка на 500 метрів у парі з Ілоною Грабовець зайняли четверте місце. У фіналі каное-двійка на 200 метрів – сьомий результат.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні