Спорт

Прикарпатці привезли з Чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное п’ять нагород

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські спортсмени привезли з Чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное п’ять нагород. Здобути омріяне золото вдалося Віталію Пристаю.

Для хлопця це перші міжнародні змагання такого високого рівня. Тож своєю перемогою, зізнається, неабияк пишається. пише Репортер з посиланням на канал 402.

Ще одне золото здобула Ірина Федорів. На схожі змагання, їздить не вперше. Та ця перемога, каже, далась їй важко. Як і сама підготовка до Чемпіонату.

Бронзову медаль у «четвірці» на Чемпіонаті здобула вісімнадцятирічна Ксенія Романчук. Спортом дівчина займається вже дев’ять років. І своїм результатом на цьогорічних змаганнях, зізнається, не задоволена. Проте, каже, це стимул працювати й тренуватися ще наполегливіше.

Свої здобутки та нагороди, каже тренер команди, юні прикарпатці присвячують українським захисникам. Адже поки бійці виборюють перемогу на передовій, спортсмени показують усьому світу нескореність нації на всіх фронтах.

Проходив Чемпіонат наприкінці серпня-початку вересня в Угорщині. Зараз же у спортсменів місяць відпочинку. Згодом вони розпочнуть підготовку до нового спортивного сезону та інших змагань.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.