Спорт

Побиття гравця “Урагану” в Хмельницькому: АФУ скликає керівників клубів (ЗАЯВА)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 4 листопада, у місті Хмельницький проходила гра 9-го туру Vbet Екстра-ліги між командами «Сокіл» та «Ураган». Після виходу з роздягальні, на сходах спорткомплексу, один з гравців «Урагану» почув на свою адресу нецензурну лайку, яка продовжилась застосуванням фізичної сили з нанесенням тілесних ушкоджень. Факт занесли у протокол матчу, гравця обстежили у травмпункті, написали заяву в поліцію. Представники НФК «Ураган» готують необхідні документи в КДК УАФ.

У понеділок, 6 листопада, була опублікована офіційна позиція Асоціації футзалу України щодо побиття гравця “Урагану” в Хмельницькому. Репортер наводить її в оригіналі:

Побиття гравця "Урагану" в Хмельницькому: АФУ скликає керівників клубів (ЗАЯВА)

04 листопада 2023 року на матчі № 41 чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги, який проходив у м. Хмельницький між командами СК «Сокіл» та НФК «Ураган» стався безпрецедентний  випадок в українському футзалі. До гравця команди НФК «Ураган» поза майданчиком було застосовано фізичну силу зі сторони головного тренера СК «Сокіл» та колишнього почесного президента клубу, «представника титульного спонсора» СК «Сокіл».

У відповідності до отриманих АФУ документів (рапортів, протоколів, актів, доповідних записок, пояснень) від офіційних осіб матчу № 41, даний випадок стався одразу після прийняття рішення про припинення матчу внаслідок тривалого сигналу повітряної тривоги. Під час виходу гравців та штабу команди НФК «Ураган» зі споруди спортивного комплексу, стався випадок застосування фізичної сили до одного з гравців НФК «Ураган» зі сторони головного тренера СК «Сокіл» та колишнього почесного президента клубу, «представника титульного спонсора» СК «Сокіл», що супроводжувалося образами та нецензурною лайкою.

За фактом даного інциденту було викликано наряд поліції, а сама заява потерпілого про вчинення відносно нього правопорушення була зареєстрована в одному з відділень поліції м. Хмельницький.

Даний факт викликав обурення футзальної громадськості, керівників клубів різних рівнів, футболістів, вболівальників та офіційних осіб, які висловлюють свою позицію щодо неприпустимості факту застосування фізичної сили під час проведення спортивних матчів.

Асоціація футзалу України заявляє про дикість та недопустимість такий дій в спорті, в тому числі у футзалі. Такі дії не лише не прикрашають спорт, а й засвідчують про низький моральний-етичний та розумовий рівень осіб, які дозволяють собі такі вчинки, особливо в умовах повномасштабної війни, яка триває в Україні.

Зібравши усі наявні офіційні документи щодо подій на згаданому матчі, офіційні заяви, звернення та пояснення від учасників матчу – АФУ передає їх на розгляд усіх органів футбольного правосуддя та Виконавчі комітети АФУ та УАФ для надання правової оцінки таким неадекватним діям та прийняття за цим фактом найсуворіших рішень у рамках футбольної юрисдикції.

Також повідомляємо, що АФУ додатково ініціює скликання найближчим часом засідання керівників клубів Vbet Екстра-ліги щодо надання оцінки наявним фактам та, прийняття рішення з метою недопущення в майбутньому таких ганебних випадків в українському футзалі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.