Спорт

На гравця «Урагану» вчинили напад у Хмельницькому

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 4 листопада, у місті Хмельницький проходила гра 9-го туру Vbet Екстра-ліги між командами «Сокіл» та «Ураган».

Після виходу з роздягальні, на сходах спорткомплексу, один з гравців команди «Ураган» почув на свою адресу нецензурну лайку, яка продовжилась застосуванням фізичної сили з нанесенням тілесних ушкоджень.

Франківський футзальний клуб «Ураган» опублікував офіційну заяву про побиття свого гравця після матчу із «Соколом»:

“Сьогодні, 4 листопада, у місті Хмельницький проходила гра 9-го туру Vbet Екстра-ліги між командами «Сокіл» та «Ураган». У звʼязку з тривалою повітряною тривогою, матч був зупинений на 17 хвилині з рахунком 2-0 на користь франківців. Рішення про відміну матчу та перенесення гри було прийнято делегатом АФУ за письмовою згодою представників клубів о 14 годині 55 хв.

Після виходу з роздягальні, на сходах спорткомплексу, один з гравців команди «Ураган» почув на свою адресу нецензурну лайку, яка продовжилась застосуванням фізичної сили з нанесенням тілесних ушкоджень. Ініціатором цього побиття був один з колишніх спонсорів команди Сокіл. До побиття також долучився один з тренерів хмельничан, який в цей момент знаходився поруч. В масову бійку це не переросло завдяки усвідомленням гравцями «Урагану» наслідків необережних дій.

Факт цих ганебних дій занесено в протокол матчу. Також в травмпункті було проведено обстеження гравця для визначення тілесних ушкоджень. Заява від гравця для притягнення до відповідальності винних була зареєстрована в одному з відділень поліції м.Хмельницький. Представники НФК «Ураган» готують всі необхідні документи в КДК УАФ.

Віримо, що буде прийняте справедливе рішення щодо унеможливлення повторень подібних інцидентів в майбутньому, адже таким вчинкам не місце в спорті та житті”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.