Ольга Харлан здобула перемогу в індивідуальній першості на етапі Кубка світу з фехтування в Перу

Перемогою українки Ольги Харлан завершилася індивідуальна першість на Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок у Лімі. Золото, яке виборола наша титулована шаблістка у столиці Перу, стало її 14 нагородою найвищого ґатунку і 31 загалом на змаганнях такого рівня. Про це повідомляють у НОК України.

Шостий номер світового рейтингу дозволив нашій олімпійській чемпіонці стартувати одразу з основної сітки. Ольга Харлан здобула перемогу у чвертьфіналі над чинною чемпіонкою світу у складі команди Угорщини Лізою Пустай (15:11).  А далі взяла гору над американкою Елізабет Тартаковскі (15:12).

Вирішальний бій, в якому Харлан протистояла Шугар Катінка Баттаі став повторенням фіналу минулорічного Кубка світу в Афінах. Але на відміну від березня 2023-го завершився він переконливою перемогою представниці України (15:6), – йдеться в повідомленні.

До теми: Франківський «Ураган» здобув перемогу у першій грі 1/8 фіналу Vbet Кубку України з футзалу (ВІДЕО)