На виїзді МФК «Прикарпаття» обіграв «Поділля»

Футбольний клуб Івано-Франківська «Прикарпаття» з рахунком 2:0 переміг команду «Поділля».

Матч 16 жовтня зіграли у Хмельницькому, інформують на сторінці МФК «Прикарпаття» у Facebook.

Змагання провели у межах 14 туру чемпіонату Першої ліги України. Франківці відкрили рахунок на 16 хвилині матчу. Після розіграшу кутового забив капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра.

Подвоїв рахунок Назарій Воробчак. Прямим ударом зі штрафного він влучив у нижній кут воріт — 2:0.

У другому таймі «Поділля» намагалося відігратися, але забити гол не вдалося. Франківці перемогли із результатом 2:0.

«Прикарпаття» здобуває три очки та піднімається на п’яту сходинку турнірної таблиці. Наступний матч команда зіграє 23 жовтня в Івано-Франківську проти «Альянсу».

Франківський “Ураган” вдома обіграв “Кардинал-Рівнестандарт”