На чемпіонаті України героїв АТО прикарпатці обіграли львів’ян і вибороли першу перемогу

У суботу, 5 травня, на стадіоні “Рух” ФК “Прикарпаття-АТО” здобув свою першу перемогу у Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО.

Перший тайм матчу про львівського ФК “Радар Захід” завершився без забитих м’ячів, а от у другому таймі підопічні Андрія Стандіо зуміли дотиснути своїх суперників, пише SportIF.

Спочатку Грабар головою вразив ворота “радарівців”, а за кілька секунд Півнюк подвоїв перевагу господарів поля – 2:0.

Завдяки суботній перемозі прикарпатські атовці піднялись на дві сходинки вверх і тепер ділять другу-третю позицію разом зі збірною Тернопільської області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні