Спорт

Коломия хоче позмагатись з Франківськом за будівництво легкоатлетичного манежу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Альтернативна ділянка для будівництва спортивного манежу розташована у Коломиї.

Про це йшла мова 18 грудня на  засіданні постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин. Депутати розглянули питання «Про спорудження спортивного комплексу (легкоатлетичного багатофункціонального манежу)», пише “Репортер” з посиланням на  Бліц-Інфо.

За словами заступника голови Івано-Франківської облради Сергія Басараба, минулого тижня відбулись громадські слухання на яких люди виступали як і «за» будівництво комплексу, так і «проти».

«Наразі ми маємо альтернативну ділянку тільки в Коломиї. Але нам це не заважає впорядкувати документацію на земельну ділянку. На неї ще є акт з 1996 року», – наголосив Басараб.

Він додав, що на цьому стадіоні можуть тільки займатись учні шкіл, однак він не підходить для професійних змагань, оскільки не відповідає стандартам через неправильні розміри поля.

До теми: У Драгомирчанах відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Водночас начальник відділу земельних ресурсів та раціонального природокористування виконавчого апарату обласної ради Анатолій Прокопів зауважив, що ще одним рішенням пропонується щодо надати згоду на відновлення меж земельних ділянок загальною площею 1,85 га, які розташовані на вулиці Шухевичів, 16 а та 21. З таким клопотанням до облради звернулась «Івано-Франківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа».

«Для того, щоб здійснити державну реєстрацію права власності обласної ради та права постійного користування закладу на земельні ділянки необхідно виготовити та затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки», – розповів чиновник.

До теми: Віталій Мерінов – людина тижня за версією «Репортера»

У свою чергу член комісії Олег Загурський зауважив, що він не виступає ні «за» ні «проти».

«Якщо на цій земельній ділянці неможливо збудувати спортивний комплекс, то значить потрібно розглядати інші пропозиції. Однак вважаю, що стадіон на Шухевичів не можна залишати в такому стані, як він є зараз, його потрібно як мінімум відновити», – зауважив зазначив депутат-свободівець.

До теми: Франківська міськрада не погодилася віддати ділянку біля стадіону “Рух” під новий спорткомлекс

Натомість за будівництво легкоатлетичного манежу у центрі міста висловився голова комісії, депутат фракції БПП “Солідарність” Іван Приймак. За його словами, якщо комплекс розміщуватиметься десь за містом, спортсменам буде важко добиратись на окраїну.

На це депутат міськради, спортсмен-укропівець Віталій Мерінов попросив облраду звернутись до міста з проханням про виділення іншої ділянки для будівництва. Мовляв, сусіди майбутнього комплексу та спорстмени, що там займаються проти будівництва. Втім, Загурський зазначив, що голова облради Олександр Сич виступив з цим питанням на сесії протокольно, але відповіді ще немає. Після дискусії члени комісії підтримали питання будівництво спорткомплексу на місці діючого стадіону. Це питання далі мають розглянути на сесії облради.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.