Спорт

Франківськ вперше прийняв Чемпіонат України з богатирського багатоборства (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківськ вперше приймав Чемпіонат України з богатирського багатоборства. Традиційно його проводять у Мелітополі. Та через повномасштабне вторгнення і окупацію міста турнір довелося перенести у більш безпечний регіон, пише Репортер.

Приїхав змагатися до Івано-Франківська титулований спортсмен Валерій Газаєв з Херсонщини. Чоловік виборов найвищу нагороду у ваговій категорій до 105 кілограмів. І таким чином став шестиразовим чемпіоном України. Свою перемогу, зізнається, присвятив рідному і незламному краю.

Готуватися було важко. Перші півтора місяця я жив в окупації, говорить спортсмен Валерій Газаєв. – Мелітополь був окупований з перших днів війни. У квітні я виїхав до Запоріжжя. Перші п’ять місяців повномасштабного вторгнення я взагалі не тренувався – весь час присвятив волонтерству. Поступово з середини літа почав готуватися і набирати форму. І сьогодні я готовий.

Загалом участь у змаганнях взяли 29 спортсменів з 11 областей України. Свої сили вони перевіряли у двох основних вправах: підйом колоди та богатирська тяга Акселя. За найвищі титули боролись як чоловіки, так і жінки. Вперше участь у таких змаганнях взяла Діана Пастух з Івано-Франківська.

Це в мене дебют, Я – призерка чемпіонату України з паверліфтингу, але вирішила себе спробувати у богатирському багатоборстві, – каже Діана Пастух. – У мене не було багатомісячної підготовки. Це був лише тиждень. Є дві вправи: колода і богатирська тяга. Тиждень я тренувалася лише для цих двох вправ.

Чемпіонат України, кажуть організатори, став відбором до збірної України. Після цього буде сформований основний склад Національної команди для участі на міжнародних змаганнях у наступному році. Тож найсильніші спортсмени зможуть гідно представити державу на світовій арені.

Провели змагання в укритті одного із вишів Івано-Франківська. З метою безпеки чемпіонат відбувся без глядачів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.