Франківська «Говерла» зрівняла рахунок у півфінальній серії. Тепер усе вирішиться в Миколаєві

У п’ятницю, 20 квітня, баскетболісти Івано-Франківська у четвертому матчі півфіналу чемпіонату України серед команд Вищої ліги вдома перемогли “Ніко-Баскет” із Миколаєва – 77:65.

Першу чверть матчу краще провели гості, завдяки влучним триочковим кидкам – 27:23.

Та франківці зрівняли рахунок уже на початку другої чверті гри, а на перерву баскетболісти «Говерли» пішли з перевагою у два очки – 42:40.

Далі на майданчику домінували господарі – 60:54. Фінальний свисток зафіксував рахунок 77:65.

Найрезультативнішим у складі “Говерли” став Станіслав Серпілін (20 очок), у гостей – Сергій Вершинін (15 очок).

Відтак другий фіналіст чемпіонату у Вищій лізі визначиться 23 квітня у Миколаєві –  у п’ятому матчі серії.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.