Гімнастка з Прикарпаття виборола медаль на Кубку світу

Прикарпатська гімнастка Анна Лащевська виборола бронзову медаль на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

У столиці Азербайджану місті Баку завершилися змагання третього етапу Кубка світу з гімнастики. За підсумками турніру збірна України здобула три медалі – срібні та бронзові, пише голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, інформує Репортер.

У жіночому турнірі на колоді спортсменка Анна Лащевська, котра була третьою у кваліфікації, повторила свій результат у фіналі з виступом на 13.433 бали. У результаті здобула бронзову медаль.

Бронза 15-річної прикарпатки стала її третьою нагородою цього сезону на рівні Кубка світу. Це – після двох медалей у Досі (Катар), включно із золотом на брусах.