Відео Спорт Фото

Франківський “Ураган” став чемпіоном України юнацької екстра-ліги

16-річні “дракони” здобули вирішальні перемоги на домашньому майданчику.

Не дочекавшись завершальних поєдинків юнацької екстра-ліги, 16-річні вихованці Академії НФК “Ураган” достроково стали чемпіонами у дебютних змаганнях, повідомили на сайті команди.

Вихідними у рамках 13 туру чемпіонату підопічні Володимира Салія приймали хмельницький “Сокіл”. У підсумку – здобули дві перемоги, а вже після першого суботнього поєдинку гарантували собі “золоті” медалі, ставши недосяжними для всіх суперників.

Після першого тайму “Ураган” на перерву пішов за нульової нічиєї. А в другій половині першим забив “Сокіл”. Однак вже за лічені секунди спершу Дмитро Титов зрівняв рахунок, а згодом Віктор Русин вивів господарів вперед. Наприкінці ураганівці ще двічі вразили ворота хмельничан: Роман Роїк та Олександр Дичук підсумували остаточні цифри 4:1.

Вже наступного дня у статусі новоспечених чемпіонів України “ураганівці” одразу зосередилися на половині гостей і вже у стартовій п’ятихвилинці Роман Роїк і Дмитро Титов забили два м’ячі. За тим же сценарієм пройшла гра і в другому таймі – Марк Попівняк, Олександр Пригода та Андрій Британ довели рахунок до 5:0. Лише за кілька секунд до фінальної сирени хмельничани  забили гол – 5:1.

Читайте: Франківський “Ураган” переміг “Кардинал-Рівне” і вийшов до плей-офф турніру

“Сокіл” – хороша футзальна команда, тому, звичайно, хмельничани були максимально налаштовані, адже обігравши нас, вони мали б шанси ще втрутитися у боротьбу за “золоті” медалі. По емоційності – навіть важко словами передати, хлопці повірили в себе, зрозуміли, що вони можуть. Приємно, що цей ріст був впродовж всього сезону, з’являлася стійкість, бійцівський характер. Тим більше, впевненості додавала підтримка зі сторони батьків, клубу, тому підсумковим результатом нашої спільної роботи ми дуже задоволені”, – прокоментував тренер “Урагану” Володимир Салій.

8 Темп-ЗАЕС-Продексім 20 0 0 0 20 20-96 -76 0

Далі “драконів” очікує заключний тур юнацької екстра-ліги. Вони зіграють зі збірною Харківської області 16-17 березня. Тренер івано-франківців каже, що гратимуть до кінця:

“Ми – максималісти, тому до останнього матчу будемо тримати планку. Їдемо без основного воротаря, але дуже приємно, що Микола Гуйван отримав виклик до складу юнацької збірної України! Вважаю, це справді – показник, коли на два роки молодший гравець запрошений до збірної U-18″, – каже тренер.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні