Франківський “Ураган” переміг львівську команду “in.IT”

Футбольний клуб «Ураган» переміг львівську команду “in.IT”. Поєдинок 22 туру Екстраліги чемпіонату України з футзалу відбувся в Івано-Франківську. Франківська команда перемогла з рахунком 5:1, повідомляє Суспільне.

Матч транслювали на офіційному YouTube-каналі Асоціації футзалу України.

Читайте: НФК “Ураган” отримав дозвіл на проведення матчів із вболівальниками

За забиті голи відзначилися Петро Шотурма, Мар’ян Масевич та Михайло Грицина. Двічі забив Артем Фаренюк. Його гол став для команди сотим у сезоні 2023/2024.

У першому таймі ми змінили склад четвірок і в команді відбувся такий дисбаланс у реалізації моментів — кількість створених не переросла в якість. Тому після перерви ми вирішили повернутися до двох четвірок. У другому таймі покращили гру і довели матч до перемоги, — каже головний тренер “Урагану” Максим Павленко.