Франківський “Ураган” переміг “Кардинал-Рівне” і вийшов до плей-офф турніру

В останньому матчі регулярного сезону Екстра-ліги франківський “Ураган” святкував вольову перемогу над рівненським “Кардиналом-Рівне” та пробився до плей-офф турніру.

Пропустивши першими, ураганівці не склали зброю і у другому таймі влучні удари Басича у власні ворота та класний постріл Михайла Зварича принесли перемогу “драконам” – 2:1.

Та доля команди Максима Павленка вирішувалась не лише у Рівному, а й в Одесі, де зустрічались “Епіцентр К-Авангард” та покровський “Титан”. Суперники у Південній Пальмірі забили на двох 12 (!) голів, а фінальна сирена зафіксувала бойову нічию – 6:6, йдеться на сайті sport.if.ua.

Таким чином, “Ураган” заскочив на останню сходинку потяга, що прямує до Плей-офф Екстра-ліги і посів восьму позицію у регулярному чемпіонаті. У чвертьфіналі суперником “драконів” буде переможець “регулярки” столичний “ХІТ”.

“Кардинал-Рівне” – НФК “Ураган” (Івано-Франкіськ) 1:2 (1:0)

Голи: Волянюк, 12 – Басич, 21, аг, Зварич, 27.

Попередження: Піддубний, 29, Басич, 29, Волянюк, 40 – Сімка, 13, Шотурма, 24, Іваняк, 29, Микитюк, 29, Цілик, 40.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні