Франківський “Ураган” цих вихідних зіграє два фінальні матчі у Києві

У суботу та неділю, 27 і 28 травня, франківський “Ураган” у Києві зіграє третій і четвертий матчі фінальної серії плей-офф Vbet Екстра-Ліги проти столичного “ХІТа”. Обидва поєдинки розпочинатимуться о 13:00.

Ураган новини Івано-Франківська

Перші два поєдинки в Івано-Франківську підтвердили всі очікування та потішили найвибагливіших футзальних гурманів. На майданчику Манежу КФВ суперники видали матчі, багаті на боротьбу та непоступливість. Ще б пак, адже минулих вихідних команди провели по 50 хвилин.

У суботній грі кияни зуміли схилити шальки терезів у першому екстра-таймі, а в неділю “дракони” були влучнішими у серії післяматчевих пенальті.

Таким чином, за підсумком франківських матчів у серії встановлений паритет (1:1). Матчі в Києві гіпотетично можуть визначити володаря золотих медалей сезону.

Обидва поєдинки можна буде переглянути у прямому ефірі на YouTube-каналі Асоціації футзалу України. Початок прямих ефірів о 13:00.

Читайте: Студенти ПНУ провели Кубок з футболу на підтримку військових