Відео Світ Спорт Фото

Франківський “Тепловик” мінімально програв одеситам з рахунком 3:4 у домашньому матчі (ФОТО, ВІДЕО)

У понеділок, 26 вересня, івано-франківський “Тепловик” у рамках 9-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги приймав команду “Жемчужина” з Одеси.

Цікаво, що під час матчу у якості “болбоїв” працювали дівчата – м’ячі подавали вихованки ДЮСШ №3.

Уже на 12-й хвилині поєдинку іванофранківці могли повести в рахунку, проте Громоляк лише влучив у стійку воріт противника.

14466941_1054419661331653_1474723654_o

Рахунок на 35-ій хвилині відкрив одесит Андрій Курко забиває гол “Тепловику”.

На останніх хвилинах тайму франківці вдруге пропустили м’яча у свої ворота, гол забив одесит Тарас Лазарович.

14423748_1054419637998322_1476699786_o

На початку другої половини гри франківських вболівальників потішив Ігор Худоб’як, який скоротив відставання в рахунку – 1:2.

Та вже на 56 хвилині “Тепловик” знову пропустив – відзначився Юрій Кравченко.

14456944_1054419667998319_1296235300_o

Через десять хвилин іванофранківці вдруге забили у ворота “Жемчужини”, гол на рахунку капітана Володимира Боришкевича – 2:3.

untitled

Проте на 72-ій хвилині одесити забили вчетверте – дубль оформив Тарас Лазарович.

untitled-2

За десять хвилин до кінця поєдинку головний бомбардир “Тепловика” Ігор Худоб’як знову скоротив відставання в  рахунку до мінімуму.

14489533_1054419654664987_1002613241_o

Після цього на 88-ій хвилині Худоб’яка збили у штрафному, проте арбітра порушення не зафіксував. Матч завершився мінімальною перемогою “Жемчужини” – 3:4.