Франківський бігун Сеник Станіслав взяв срібло у Командному чемпіонаті України

Вихідними у Сумах пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. На ньому Прикарпаття представляло 8 атлетів у 10 видах легкоатлетичної програми.

Найкращий результат показала Дніпропетровщина, яка привезла на змагання найбільшу кількість учасників – 57.  Друге місце посіла команда Харківщини (33 атлети), третє – Київщина (39 спортсменів). Наша команда фінішувала на 17 сходинці у підсумковому заліку.

Найуспішніше виступив Сеник Станіслав, який у бігу на 800 метрів здобув срібло. Станіслав є вихованцем Франківських ДЮСШ та Школи вищої спортивної майстерності, займається під керівництвом Юрія Дзундзи та заслуженого тренера України Михайла Перегінця, сайті повідомили на SportIF.

30 січня у Сумах стартував Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (2001 р.н та молодші). Нашу область представляє 9 атлетів (5 юнаків та 4 дівчини):