Франківські спортсмени вибороли медалі на Кубку світу з таеквон-до

Національна збірна команда України з Таеквон-До успішно виступила на VIII Кубку світу в Словенії.

Українська команда у складі понад 100 учасників зібрали багато нагород. Серед них – франківці, пише Репортер.

Спортсмени з Франківська вибороли медалі

Вже перший змагальний день приніс нашій збірні цілу низку світових нагород:

• 1 місце: Анна Молофій (формальні вправи); Анна Сірокваша (48 кг), Кіра Чекіс (60 кг), Андріана Марків (55 кг) та традиційному спарингу (Кіра Чекіс і Анна Сірокваша).
  • 3 місце: Тимофій Матвійчук (48 кг) та Артем Самбуров (60 кг).

Пройшов чемпіонат світу з таеквон-до

На наступний день спортсмени з Івано-Франківська відзначилися ще п’ятьма нагородами.

• 1 місце: Анна Молофій (спаринг), Захар Зубик
  • 2 місце: Кіра Чекіс (спаринг), Оля Григорич (спаринг)
  • 3 місце: Дарія Томенчук (спаринг).

На третій день на рахунку франківців було шість медалей.

• 1 місце: Лідія Приймак (спаринг), Артур Кузьмін (спаринг);
  • 2 місце: Кіра Чекіс (формальні вправи);
  • 3 місце: Тимофій Матвійчук (спец. техніка); Святослав Левандовський (спаринг); Артем Гаєнко (спаринг).

Натомість найпомітнішою подією четвертого дня стало переможне повернення Данила Демчишина, який, після трирічної змагальної перерви, виборов «золото» Кубка світу. У підсумку – чотири перемоги та беззаперечна перемога у ваговій категорії +87 кг.

У підсумку – спортсмени з Івано-Франківська вибороли три медалі:

• 1 місце – Данило Демчишин (спаринг);
  • 3 місце – Марко Бойчук (спаринг), Ангеліна Караваєва (спаринг).

В останній день Кубку світу відбулись змагання з командних спарингів в усіх вікових категоріях.

У підсумку – українці здобули ще п’ять золотих медалей, зокрема, наші спортсмени перемогли серед кадетів 12-14 років хлопці і дівчата, кольорові пояси, 12-14 років чорні пояси серед хлопців, серед юніорів 15-17 років. А найголовніша перемога була здобута у найпрестижнішому розділі – серед чоловіків 18-35 років.

Це була мрія всього тренерського складу і ми зробили це, на шляху до омріяного золота наші хлопці перемогли в Аргентини, Польщі, Фінляндії, Ірландії і у фіналі розгромили збірну Словенії, – каже головний тренер команди Олег Соловей.

У підсумку, національна збірна команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До зайняла перше місце серед 123 команд-учасниць, та друге загальнокомандне місце серед 52 країн світу.