Франківське «Прикарпаття» в останньому домашньому матчі обіграло житомирян (ФОТО)

Свій останній  домашній матч матч МФК «Прикарпаття» завершило перемогою.

Матч із житомирським «Поліссям» для команди Володимира Ковалюка почався з пропущеного м’яча.

Перша ж атака гостей, на 3 хвилині,  завершилось першим пропущеним м’ячем у ворота Івана  Піцана, який вперше вийшов у складі івано-франківської команди. Ще принаймні двічі гості мали реальні моменти збільшити рахунок, але оборона іванофранківців діяла бездоганно.

В середині першого тайму, у карному майданчику гостей, був збитий капітан команди Володимир Боришкевич, але Олег Веприк переграв воротаря житомирян, який парирував одинадцятиметровий.

За 5 хвилин до завершення першого тайму, натиск на ворота «Полісся» завершився влучним ударом Ярослава Конкольняка.

У другому таймі прикарпатці  продовжували атакувати ворота гостей та двічі добивались успіху.

Спочатку  Роман Дитко скористався помилкою захисту житомирян, робить рахунок -2:1, а через декілька хвилин Василь Дербах забиває третій м’яч своєї команди

Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував  перемогу МФК «Прикарпаття» з рахунком 3:2, в останньому домашньому матчі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні