Світ Спорт

Франківська бігунка зі збірною перемогла на змаганнях “Діамантової ліги” у Швейцарії

Жіноча збірна України з естафетного бігу 4×100 метрів здобула перемогу на етапі “Діамантової ліги” у Лозанні (Швейцарія), повідомили на сайті Федерації легкої атлетики України.

stui_799x470[1]
Франківчанка Христина Стуй
“Синьо-жовті” у складі Олесі Повх, Наталії Погребняк, Христини Стуй і Єлизавети Бризгіної піднялися на найвище місце п’єдесталу. Дівчата подолали дистанцію за 42,67 с.

“Нашою метою була перемога, тому ми дуже раді результату. Ми стомлені після Олімпійських ігор, але все ще хочемо вигравати. „Діамантова ліга“ у Цюриху має стати наступним стартом для нашої команди. І там ми теж хочемо фінішувати першими” — розповіли українські спортсменки.

Окрім того, український бронзовий призер Олімпіади в Ріо Богдан Бондаренко продовжив утримувати лідерство у “діамантових перегонах” зі стрибків у висоту. Після шести етапів у нього 29 пунктів.