Франківськ-Прикарпаття вдруге поспіль виграв золото жіночої Суперліги

Франківськ-Прикарпаття вдруге поспіль завоював золоті нагороди, здолавши Київ-Баскет у фіналі жіночої Суперліги з баскетболу сезону-2023/24, що пройшов у київському Палаці спорту “Венето”.

Гра завершилася з рахунком 73:40 на користь баскетболісток з Івано-Франківська, повідомляє Сhampion.

Читайте: Українська збірна здобула рекордні 76 медалей на United States Air Force Trials 2024

Минулорічні переможниці та головні фаворитки на виграш поточного чемпіонату – франківські дівчата – заволоділи ініціативою у першій чверті, яку завершили з двозначною перевагою. А на велику перерву пішли з гандикапом над киянками – +15.

Читайте: Франківськ прийняв чемпіонат України з Таеквон-до І.Т.Ф. серед дітей (ФОТО)

Третю чверть підопічні Юрія Процюка розпочали з ривка 12:0, чим “зняли” всі питання щодо переможців фіналу. Завершальна частина зустрічі після цього стала формальністю. Зазначимо, у першому та третьому відтинку гри столичні спортсменки не змогла набрати й 10 очок.

Найрезультативнішою у складі чемпіонок була Оксана Молова (23 очки+10 підбирань+5 передач) – одна з основних фавориток на звання MVP фіналу. Конкуренцію для неї складе Кристина Філевич, яка зробила потужний дабл-дабл: 18 очок і 17 підбирань, а Ольга Алексейчик відзначилася 9 очками, 8 підбираннями та 8 передачами, трішки не вистачило до трипл-даблу.

Найкращою у киянок стала Анжеліка Ляшко – 16 очок+7 підбирань.

Читайте: Прикарпатка Елеонора Павлюк виборола три медалі на чемпіонаті світу зі сноубордингу