“Франківськ-Прикарпаття” обіграв “Київ-Баскет” і фактично став чемпіоном України

У суботу, 18 березня, жіночий баскетбольний клуб “Франківськ-Прикарпаття” здобув другу за два дні перемогу над “Київ-Баскет-КСЛ”. Гра регулярного чемпіонату Жіночої ліги закінчилась з рахунком 121:41, пише Репортер.

"Франківськ-Прикарпаття" новини Івано-Франківська

Підопічні Юрія Процюка ударно розпочали матч. Перша чверть завершилася на користь номінальних гостей – 37:11. У другій 10-хвилинці франківчанки тримали темп. 25:8 – рахунок після цієї чверті. На велику перерву команди пішли за переваги франківського клубу – 62:19.

Далі франківчанки продовжили нарощувати перевагу, завершивши матч з рахунком 121:41.

Читайте: Гімнастка з Прикарпаття виборола медаль на Кубку світу

Після 20 матчів команда “Франківськ-Прикарпаття-ПНУ” має 20 перемог у 20 матчах і стала недосяжною для конкурентів. Для чемпіонства команді Юрія Процюка треба не отримати у двох матчах, що залишились, дві технічні поразки.

Київ-Баскет-КСЛ – Франківськ-Прикарпаття-ПНУ 41:121 (11:37, 8:25, 10:34, 12:25)