У конференц залі готелю Станіславів на вулиці Чорновола, 7 презентують обласну федерацію панкратіону греплінгу та джиу джитсу.
Захід запланували провести о 14:00, 30 жовтня.
Обласна федерація панкратіону, греплінгу та джиу джитсу – це об’єднання клубів міста та області для розвитку спорту. До співпраці долучилось 10 спортивних клубів міста та області.
На конференції презентують федерацію, познайомлять присутніх з керівниками та клубами.
“Наше завдання ефективно розвивати панкратіон, греплінг та джиу джитсу шляхом збільшення тренувальних потужностей, а також проведення змагань на високому рівні”, – повідомляють організатори.
Довідково:
Панкратіо́н (грец. pan «усе»; kratos «сила, міць») — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.
Панкратіон це світове надбання бойове мистецтво стародавнього світу, його унікальна відмінність в тому, що він є єдиним бойовим мистецтвом, що існує сьогодні.
Гре́плінг — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена. Екіпірування греплера може складатися з шортів та футболки (рашґарду), або з борцівського трико, або з кейкоґі. Дозволено еластичний захист (на колінні та ліктьові суглоби). Взуття у греплінгу заборонене.
Брази́льське джіу-джи́тсу (поширене скорочення — БДД) — бойове мистецтво, спорт, та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо, в партері. Це бойове мистецтво походить від японського бойового мистецтва Кодокан дзюдо. Бразильське дзюдзюцу було створено на початку 20-го століття вихідцями з клану Ґрейсі: Еліу Ґрейсі та Карлусом Ґрейсі. Бразильське джіу-джитсу навчає, що менша, слабша людина може успішно захищатися, та перемагати більшого та міцнішого супротивника, застосовуючи фізичні принципи та правильну бойову техніку — больові та задушливі прийоми. Техніка БДД використовуються на спортивних змаганнях з боротьби (в ґі та без ґі), змішаних бойових мистецтвах та для самозахисту. Головну роль у тренуваннях відіграє спаринг (в БДД також зветься ролінг) та тренування у парі з партнером. БДД має власну систему поясів/рангів.
Comments are closed.