Франківці здобули срібні медалі на Чемпіонаті світу з боксу

Франківці Ярослав Михалушко та Наталія Мерінова здобули срібні медалі на Чемпіонаті світу з боксу.

З 21 по 30 вересня у місті Самсун в Туреччині пройшов Кубок світу з боксу серед студентів (UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS – Samsun 2022). Сім днів там змагалися боксери з усього світу, які представляли вищі навчальні заклади своїх держав. Про це пише Репортер з посиланням на франківський департамент молодіжної політики і спорту.

На чемпіонаті Наталія Мерінова здобула ІІ місце (вагова категорія 66 кг). Вона – вихованка Івано-Франківської ОДЮСШ, студентка Прикарпатського університету, навчається на економічному факультеті. Тренери: Сергій Данилів, Сервін Сулейманов, Василь Хивчук.

А студент Кам‘янець-Подільського національного університету імені Огієнка Ярослав Михалушко здобув ІІ місце (вагова категорія 71 кг). Тренер – Тарас Степанюк.

До фінального поєдинку Ярослав у ваговій категорії до 71 кг здобув три перемоги, у півфіналі здолав місцевого спортсмена – Чемпіона світу серед молоді та Чемпіона Європи серед чоловіків віком до 22 років.