ФК «Прикарпаття» перемогло хмельницьке «Поділля» з рахунком 5:2 (ФОТО)

У суботу, 31 березня ФК «Прикарпаття» у першому офіційному матчі 2018 року, в рамках 20 туру чемпіонату України серед команд другої ліги,  здобуло свою перемогу.

Матч проходив без глядачів.

Вже на 5 хвилині матчу іванофранківці вразили ворота свого суперника. Ігор Худоб’як виявився вправнішим у карному майданчику гостей та відправив м’яч у ворота хмельничан. На жаль, забитий м’яч не був зарахований, оскільки помічник арбітра матчу зафіксував сумнівний офсайд у нападника «Прикарпаття».

Рахунок у матчі відкрив гравець «Поділля» Степаненко. Однак вже через шість хвилин господарі поля зрівняли рахунок. Забитим м’ячем відзначився капітан команди Володимир Боришкевич.

На 11 (!) секунді другого тайму, Василь Дербах виводить іванофранківців вперед, а   через 10 хвилин, кращий бомбардир команди Ігор Худоб’як забиває свій 12 м’яч у поточному чемпіонаті, і рахунок  стає– 3:1.

Згодом гравці «Прикарпаття» відзначились ще двома голами у ворота суперника.

У підсумку іванофранківці заслуженого перемогли, набравши після 20 турів 41 очко та ще на крок наблизились до омріяної путівки до першої ліги.

Свій наступний матч МФК «Прикарпаття» проведе у четвер, 4 квітня із командою «Скала» (Стрий) на її полі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні