Соціум

Жителі вулиці Руднєва у Ворохті проти її перейменування на честь Петра Сказківа

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Більша частина жителів вулиці Руднєва у селищі Ворохта, що на Івано-Франківщині, — проти її перейменування на вулицю учасника Революції Гідності, цимбаліста Петра Сказківа.

Про це розповів селищний голова Ворохтянської територіальної громади Олег Дзем’юк, пише Суспільне Карпати.

За його словами, більшість жителів цієї вулиці вважає, що через перейменування у них виникнуть проблеми з оформленням документів.

“Спочатку ми закинули в Facebook-групу опитування, але жителі вулиці ідею перейменування не підтримали. Їх не цікавить історичний підтекст назви цієї вулиці. Кажуть, що їм це створить проблеми, для чого це міняти”, — сказав Олег Дзем’юк.

Вулиця Руднєва у Ворохті складається із двох частин, каже голова громади. Загалом там є приблизно 30-40 будинків.

“Треба спочатку провести громадське обговорення. А ми поки що робили опитування і закинули таку інформацію. Більшість людей були проти. Скільки людей, стільки й думок. Цього року не плануємо піднімати це питання”, — розповів Олег Дзем’юк.

Пропозицію перейменувати вулицю Руднєва на вулицю імені Петра Сказківа голова Ворохтянської громади висунув у лютому цього року під час засідання п’ятої сесії Ворохтянської селищної ради. Депутати таку ініціативу підтримали.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні