Соціум

Завдяки волонтерам незрячі з Калуша піднялися на Говерлу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Незрячі учасників Калуської організації УТОС виявили бажання підкорити Говерлу — найвищу вершину нашої країни. Ці надзвичайні люди вирішили довести собі і цілому світові, що ніщо не зупинить їх у досягненні мрій.

Зазвичай суспільство ставить обмеження перед людьми з інвалідністю, відчужуючи їх від активного життя і повноцінної участі в суспільстві.

Але незрячі з Калуша показали, що вони не просто хочуть бути активними — вони здатні досягати неймовірних висот, інформують “Вікна” з посиланням на Івано-Франківську обласну організацію Українського товариства сліпих.

незрячі

Це також стало реальністю завдяки волонтерам, які повірили у сили незрячих людей: Любові Бреславській, Віктору Бігуну, Іллі Томшій та Богдані Нечитайловій. Їхня титанічна праця та підтримка стали неоціненним внеском у реалізацію цього проєкту.

Безбар’єрність починається там, де є людська доброта та альтруїзм. Ця подорож до Говерли стала не лише символом перемоги над фізичними обмеженнями, а й нагадала нам про силу віри в себе та в інших. Кожен з нас може бути джерелом позитивної енергії, змінюючи світ навколо нас на краще. Нехай ця історія стане натхненням для всіх нас, а особливо для тих, хто зіткнувся з викликами та перешкодами на своєму шляху. Не зважайте на обставини, вірте у свої сили та втілюйте свої мрії в реальність, — кажуть учасники сходження на Говерлу.

незрячі

Читайте: Як лавандове поле в Уторопах працює на перемогу (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.