Соціум

Зараз на Прикарпатті – 7,4 тис офіційно зареєстрованих безробітних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З січня по серпень 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 24,9 тис людей. З них 21,1 тис мали статус безробітного.

За сприяння служби зайнятості цього року працевлаштували 7,8 тис людей, зокрема 6,4 тис зареєстрованих безробітних, пише Репортер з посиланням на пресслужбу обласного центру зайнятості.

Зараз на Прикарпатті - 7,4 тис офіційно зареєстрованих безробітних

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштували 197 безробітних, 211 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Від початку року з обласною службою зайнятості співпрацювало 3,9 тис роботодавців. В базі даних налічувалось 10,2 тис вакансій.

Читайте: Вдалий час для бізнесу. Чому у Франківську під час війни відкриваються нові заклади

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 2,5 тис безробітних проходили професійне навчання. Ваучер на навчання та підвищення кваліфікації у січні – серпні 2022 року отримали 16 людей.

Кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами, у січні-серпні 2022 року становила 26,5 тис людей, з яких 20,0 тис людей мали статус зареєстрованого безробітного, 2,2 тис мешканців, що навчаються у навчальних закладах різних типів.

Станом на 1 вересня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 7,4 тис мешканців.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.